4.50 z Paddington

Cykl: Panna Marple (tom 7) | Seria: Klasyka Kryminału
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
4.50 from Paddington
kasandra_85

Akcja książki zbudowana jest wokół zagadki morderstwa popełnionego w pociągu. Śledztwo okazuje się trudne i nietypowe: nie znaleziono ofiary, a jedyny świadek zdarzenia podróżował innym pociągiem. Nikt nie wierzy starszej damie upierającej się przy swojej wersji zdarzeń. Intryga zagęszcza się, gdy dochodzi do kolejnych zabójstw. Panna Marple, detektyw amator, wysyła na miejsce zbrodni swoją młoda przyjaciółkę Lucy Eyesbarrow.
Czy obu kobietom uda się zdobyć informacje, które skierują śledztwo na właściwe tory?

źródło opisu: Wydawnictwo Dolnośląskie, 2011

źródło okładki: http://publicat.eu/