Eksperci przeciwko Sycylijskiej

Seria: Biblioteka Penelopy
Wydawnictwo: Wydawnictwo Szachowe "Penelopa"
szachy, taktyka, gra, turniej
poradniki

Polska wersja książki Showa i Aagarda "Eksperci przeciwko Sycylijskej" Na zachodzie książka została wydana trzy lata temu i z miejsca stała sie bestsellerem. Polska wersja posiada aktualizację i zawiera więcej materiału niż oryginał. Idea powstania książki jest prosta; redaktorzy wydawnictwa Quality Chess, Jacob Aagaard i John Show zaprosili do współpracy znawców wariantów sycylijskiej i...

Polska wersja książki Showa i Aagarda "Eksperci przeciwko Sycylijskej"
Polska wersja posiada aktualizację i zawiera więcej materiału niż oryginał.

Idea powstania książki jest prosta; redaktorzy wydawnictwa Quality Chess, Jacob Aagaard i John Show zaprosili do współpracy znawców wariantów sycylijskiej i zadali im pytanie: jak walczyć w tych wariantach grajac główne linie.

źródło opisu: Penelopa, 2007

źródło okładki: www.merlin.pl