Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
879643 czytelników
2008 dyskusji
124260 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Magiczny medalion Evie - wygraj książkę "Prowokacja".

Magiczny medalion Evie - wygraj książkę "Prowokacja".

Czwarty tom "anielskiej" serii rozpoczyna się na rajskiej wyspie Zefira, gdzie bohaterowie ukryli się po odbiciu Evie z rąk Brennusa. Niestety drużyna Evie nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek. Brennus używając magii ożywieńców wysyła swój obraz do ukochanej i wkrótce na wyspie pojawiają się jego wojska. Rajski zakątek zamienia się w pole bitwy. Evie używa medalionu z portalem, który przenosi ją do Torunia, gdzie Reed urządził dla niej bezpieczną kryjówkę. Pojawia się tam także Anya, anielica w randze Trona. Anya przybyła z Raju w poszukiwaniu ukochanego anioła, jej aspire. Do uciekinierów docierają niepokojące wieści: Upadli stworzyli demona z duszą, który ma ich wyzwolić z Szeolu. Zbliża się wojna, w której każda ze stron chce pojmać Evie.

Magiczny medalion Evie trafia w Twoje ręce. Możesz skorzystać z niego tylko teraz, właśnie w tym momencie, w którym czytasz treść zadania konkursowego. Co robisz? Czy skorzystasz z przeniesienia się przez portal dokąd tylko zechcesz?

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Prowokacja - Jacek Skowroński

Prowokacja

Autor: Amy A. Bartol

Czwarty tom "anielskiej" serii rozpoczyna się na rajskiej wyspie Zefira, gdzie bohaterowie ukryli się po odbiciu Evie z rąk Brennusa. Niestety drużyna Evie nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek. Brennus używając magii ożywieńców wysyła swój obraz do ukochanej i wkrótce na wyspie pojawiają się jego wojska. Rajski zakątek zamienia się w pole bitwy. Evie używa medalionu z portalem, który przenosi ją do Torunia, gdzie Reed urządził dla niej bezpieczną kryjówkę. Pojawia się tam także Anya, anielica w randze Trona. Anya przybyła z Raju w poszukiwaniu ukochanego anioła, jej aspire. Do uciekinierów) docierają niepokojące wieści: Upadli stworzyli demona z duszą, który ma ich wyzwolić z Szeolu. Zbliża się wojna, w której każda ze stron chce pojmać Evie.

Regulamin
  • Konkurs trwa od 15 maja do 22 maja włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Muza.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 2059
LubimyCzytać
15-05-2018 10:13
Prowokacja Prowokacja
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 901
Gosia
15-05-2018 12:15
Pewnie, że korzystam i od razu przenoszę się "tam, gdzie leży Złoty pociąg i Bursztynowa Komnata", bo to mnie strasznie nurtuje od lat. O kurczaki!!! Nie działa!!! Hmm, to znaczy, że Bursztynowej Komnaty nie ma na Złotym pociągu. No dobra, to "tam, gdzie jest Bursztynowa Komnata" (wygrywa ciekawość;))
siuuuuuu
Ej, to przecież Zamek Książ!!!! (i kto by się spodziewał?!?)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
Edyta
15-05-2018 12:34
Mi w tej chwili jest bardzo dobrze. Siedzę sobie na łóżku - używam laptopa - piszę ten komentarz i słucham radio Białystok, a program prowadzi mój ulubiony pan redaktor. W tym momencie nic więcej do szczęścia nie potrzebuję. Jest mi dobrze i dlatego nigdzie nie zamierzam się przenosić.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 212
Bury
15-05-2018 17:19
Bora Bora!

Piękna plaża, zimne drinki i gorące dziewczyny!

No i jak zabraknie funduszy to postaram się o ekstradycje, powiem, że mnie porwali, a samolot rozbił się nad wyspą. No bo niby jak inaczej bez paszportu bym się tam dostał.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 11
miłośniczkaksiążek
15-05-2018 17:50
Przeniosłabym się do Włoszech, ponieważ zawsze marzyłam aby tam pojechać. Zwiedziłabym to piękne państwo smakując prawdziwej włoskiej kuchni oraz oglądając wspaniałe, starożytne zabytki. Z miłą chęcią popływałabym gondolą w Wenecji. Spacerowałabym pięknymi uliczkami i oglądała cudowne zachody słońca. Takie moje wymarzone wakacje tyle, że tu i teraz i oczywiście za sprawą magicznego medalionu. Byłaby to wspaniała odskocznia od rzeczywistości. A że od zawsze kocham podróżować to mogłabym sobie sprawić nie lada przyjemność. Inna kultura, inni ludzie, inna kuchnia to nowa szansa i moc inspiracji. Zaintrygowana nowo zwiedzonym krajem byłabym pełna energii i motywacji do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom, jakie przyniesie mi życie.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1039
Melanie
15-05-2018 21:01
Oczywiście, że tak!!
Właśnie chciałabym znaleźć się teraz w domu, gdyż jestem na rozjazdach i muszę jechać parę godzin pociągiem by wrócić do domu. A marzy mi się powrót do mojego ciepłego łóżeczka, mojego ukochanego i moich zwierzaczków domowych. Bo nigdzie indziej, ale w domu najlepiej!!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 4336
Wiedźminka
16-05-2018 11:26
Pewnie, że wykorzystałabym medalion. Chciałabym się przenieść albo do wiedźmińskiego siedliszcza w Kaer Morhen, albo do Hogwartu. Oba książkowe światy ubóstwiam i dzięki możliwości medalionu, miałabym w końcu dostęp do tego, by zanurzyć się w opisywanych historiach, poznać różne stworzenia, osoby (Zgredka, Jęczącą Martę, Hagrida, piękną czarodziejkę Yennefer, Ciri, Geralta, opryskliwego Lamberta, Triss), oraz jedzenie (kremowe piwo, puddingi, wino Erveluce, redańskiego lagera).
Kto by nie chciał takiego medalionu?!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 21
Magdalena
16-05-2018 13:58
Bez zastanowienia! Wiem, gdzie się przenoszę! Jest to moja ukochana Grecja. A dokładniej wyspa Santorini. Lazurowa woda, piękne i ciepłe słońce, a do tego przystojni Grecy i piękne widoki :D Jest to miejsce, gdzie zostawiłam swoje serce i wiem, że przy najbliższej okazji właśnie tam polecę, więc jeśli teleportacja to tylko na greckie wyspy! Nie ma nic lepszego od musaki czy baklavy, a tzatziki smakują najlepiej właśnie w Grecji. Nawet Zorba tylko tutaj ma swój klimat. Nie wspominając o słoneczku, które wydawałoby się, że świeci tutaj 24 godziny na dobę. A przecież słońce to lek na depresję, więc w takim miejscu człowiek jest wiecznie szczęśliwy. Ludzie tutaj chodzą uśmiechnięci i aż chce się żyć!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 500
Jolka
16-05-2018 14:00
Mając taką szansę tu i teraz ..Nie ,ponieważ mam tu jeszcze coś pilnego do zrobienia.Jestem odpowiedzialna za jedno życie,które muszę dopilnować aby trafiło na odpowiedni grunt,by mogło rozwinąć skrzydła i żyć póki starczy sił.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1438
Stefcia14
16-05-2018 22:59
Tak.:) Przeniosłabym się do domu. Tęsknię za moim rodzeństwem, rodzicami, zwierzakami, łóżkiem, książkami... Siedzę teraz w akademiku. I choć w pokoju jest naprawdę wesoło, to jednak duża część mojego serca należąca do rodziny, której już długo nie widziałam, tęskni i nie daje o sobie zapomnieć. Niestety, moje marzenie nie może się jednak na razie spełnić. Sesja zbliża się dużymi krokami, nauka czeka, kolokwia i seminaria na horyzoncie. Jeśli tylko miałabym ten medalion, który pozwoliłby mi uniknąć spędzenia całego dnia w podróży do domu rodzinnego, skorzystałabym z niego bez wahania.:)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd