Pisarze amatorzy - miłośnicy wattpada
Jeśli kochasz czytać i próbujesz pisać, to ta grupa jest dla Ciebie. Właśnie dla takich osób jak Ty powstała strona Wattpad. Możesz tam być anonimowy, ale chyba wszyscy jej członkowie wiedzą jak trudno jest pokazać światu, że Nasze prace istnieją. Proponuję więc, byśmy tutaj pisali tytuły swoich dzieł i nasze nazwy. Może komuś akurat spodoba się Twoja opowieść.
7 czytelników
1 dyskusji
7 wypowiedziPokaż ostatnią
Nasze Wattpad'owe dzieła^^
liczba postów na stronie: 
książek: 76
DreamingGirl270
15-07-2016 12:01
Cześć. Moja nazwa na Wattpadzie to DreamingGirl270. Piszę "Tajemnicę miłości". Jest to romans dla nastolatków. Opowiada o losach dwójki młodych ludzi, którzy skrywają sekrety i uczą się kochać. Oto opis mojej książki:

Laura to pozornie typowa nastolatka. Chodzi do liceum, ma chłopaka i wielu przyjaciół. Uwielbia kino, zakupy, książki. Jest piękna i zawsze roześmiana. Osobom z zewnątrz może się wydawać, że jej życie to istna sielanka. Nikt nie wie jednak, przez co dziewczyna przeszła. Nikt nie widzi jej strachu
i łez. Ludzie nie dostrzegają wysiłku, który każdego dnia wkłada w to, by zachować pozory normalności.

Kuba to marzenie każdej dziewczyny. Jest bardzo zabawny, inteligentny i czarujący. Dodatkowo cieszy się wspaniałym ciałem. Jest silny i wysportowany. Chłopak studiuje na jednej z najlepszych uczelni w kraju. Posiada wielu znajomych. Mimo wszystko nie pamięta, kiedy ostatnio był szczęśliwy. Wciąż ma wyrzuty sumienia.

Oboje skrywają tajemnice, których strzegą ze wszystkich sił.
Czy los połączy ich ze sobą?
I czy na pewno to, że się spotkają będzie tylko przypadkiem? Czy pokonają demony przeszłości? Czy zostaną ze sobą na zawsze? I najważniejsze, czy uda im się odkryć tajemnicę miłości?

Nie jestem ekspertem i do ideału pewnie mi daleko, ale serdecznie zapraszam do mojej pracy. :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 363
marKiza
19-07-2016 11:43
Hmm.. witam. Weszłam, przeczytałam. Będę szczera - mam wrażenie, że piszesz dla określonej grupy wiekowej. Sama przyznałaś, że to romans nastolatków. I jako taki dobrze się czyta. Bardzo poprawnie formułujesz zdania i nie można się za bardzo przyczepić ani do Twojego stylu ani do treści.. Więcej będę mogła powiedzieć gdy przeczytam zakończenie. Wszak wiadomo, że człowieka nie ocenia się po tym... Hmm.. witam. Weszłam, przeczytałam. Będę szczera - mam wrażenie, że piszesz dla określonej grupy wiekowej. Sama przyznałaś, że to romans nastolatków. I jako taki dobrze się czyta. Bardzo poprawnie formułujesz zdania i nie można się za bardzo przyczepić ani do Twojego stylu ani do treści.. Więcej będę mogła powiedzieć gdy przeczytam zakończenie. Wszak wiadomo, że człowieka nie ocenia się po tym jak zaczyna (a tu ode mnie w skali 1-5 mocne 3+ z nadzieją na 4-) ale po tym jak kończy. Życzę powodzenia w procesie twórczym. W nagrodę, kiedy wstawię na Watta coś swojego zaproszę Cię do oficjalnej oceny. Pozdrawiam i życzę, żeby nam się grupa rozrosła :o)
pokaż więcej
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 363
marKiza
25-07-2016 10:21
https://www.wattpad.com/288899997-wojownik-rozdzia%C5%82-i/page/2

To teraz Ja zapraszam do przeczytania i oceny.. Pozdrawiam.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 814
Luiza
02-08-2016 22:07
Cześć!
Również mam konto na Wattpadzie. Jestem początkująca w pisaniu, a także na tej platformie.

Zaczęłam pisać opowiadanie pt.: "Oczy nienawiści"
Mój nick to: Niktoris

Bardzo proszę o komentarze i oceny. Pozdrawiam.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 417
Kasiar
04-10-2016 20:02
Ja także zaczęłam pisać coś swojego. Robię to bardziej dla relaksu niż po to by to kiedyś wydać, ale będzie mi miło przeczytać opinię na temat "książki".

https://www.wattpad.com/story/85806547-ten-drugi/parts
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 719
Echelonky
14-01-2018 20:43
Hejka, również zapraszam na moje dZieło :B
https://www.wattpad.com/story/35744131-ragnar%C3%B6k
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd