Elizabeth Haynes

Ta niewinnie wyglądająca kobieta to autorka jednej z największych sensacji w gatunku thrillera psychologicznego ostatnich lat. Jej powieść, wydana przez małe brytyjskie wydawnictwo, w krótkim czasie... Ta niewinnie wyglądająca kobieta to autorka jednej z największych sensacji w gatunku thrillera psychologicznego ostatnich lat.

Jej powieść, wydana przez małe brytyjskie wydawnictwo, w krótkim czasie stała się wielkim bestsellerem na Wyspach Brytyjskich, czego zwieńczeniem było uznanie jej książką roku 2011 księgarni Amazon!Od tego czasu „W najciemniejszym kącie” została sprzedana do kilkunastu krajów, a sama Elizabeth Haynes jest obecnie uważana za jeden z najzdolniejszych nowych talentów tego gatunku.

„W najciemniejszym kącie” to fascynujący i przerażający thriller, który nie tylko nie pozwala oderwać się aż do ostatniej strony, ale również w znakomity podejmuje bardzo rzadki temat nerwicy natręctw, spowodowanej przemocą domową.

Książka rekomendowana jest przez największych współczesnych autorów literatury z dreszczykiem, m.in. Rosamund Lupton, Karin Slaughter, S.J. Watsona i wielu innych.

Więcej informacji wkrótce, ale zapewniamy, że miłośnicy psychologicznego thrillera na najwyższym poziomie już teraz powinni zapamiętać to nazwisko i ten tytuł.

źródło opisu: http://papierowyksiezyc.pl/

źródło zdjęcia: http://papierowyksiezyc.pl/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Human Remains
Human Remains
Elizabeth Haynes

7 (1 ocen i 1 opinii)
Human Remains
Human Remains is a deeply disturbing and powerful psychological thriller that will have you checking the locks on your doors and windows. Human Remains, the latest novel from crime-writing sensation...
czytelników: 5 | opinie: 1 | ocena: 7 (1 głos)
Under a Silent Moon
Under a Silent Moon
Elizabeth Haynes

5 (1 ocen i 0 opinii)
Under a Silent Moon Cykl: Briarstone (tom 1)
P. D. James meets E. L. James in Under a Silent Moon, this first novel in an exciting British crime series—a blend of literary suspense and page-turning thriller that introduces formidable Detective C...
czytelników: 2 | opinie: 0 | ocena: 5 (1 głos)
W najciemniejszym kącie
W najciemniejszym kącie
Elizabeth Haynes

7,91 (348 ocen i 82 opinii)
W najciemniejszym kącie
Kiedy młoda i piękna Catherine Bailey spotyka Lee Brightmana nie może uwierzyć własnemu szczęściu. Wspaniały, charyzmatyczny i spontaniczny – wydaje się mężczyzną idealnym. Znajomi Catherine, którzy p...
czytelników: 1352 | opinie: 82 | ocena: 7,91 (348 głosów) | inne wydania: 3

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

3
385
955
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (5)

Czytelnicy (385)

zgłoś błąd zgłoś błąd