Maciej Mielcarek

Maciej Mielcarek - urodzony w 1990 roku w Bydgoszczy, gdzie ukończył I Liceum Ogólnokształcące. Aktualnie mieszka w Trójmieście, poświęcając większość czasu na studiowanie mechatroniki na Politechnice... Maciej Mielcarek - urodzony w 1990 roku w Bydgoszczy, gdzie ukończył I Liceum Ogólnokształcące. Aktualnie mieszka w Trójmieście, poświęcając większość czasu na studiowanie mechatroniki na Politechnice Gdańskiej. Miłośnik literatury kryminalnej oraz autor niekonwencjonalnych teorii. W wieku 19 lat postanowił stworzyć własne dzieło, udowadniając, że światy humanistów i umysłów ścisłych wcale nie są tak odległe.
Jego pisarski styl charakteryzuje się rzadko spotykanym na polskim rynku połączeniem precyzyjnej intrygi z lekkością jej opisu, co zapewnia wciągającą i przyjemną lekturę. Twierdzi, że dobra książka kryminalna przede wszystkim powinna dostarczać czytelnikowi rozrywki, usilnie zmuszać do rozpoczęcia kolejnego rozdziału, a po ostatniej stronie zostawiać go z otwartymi ze zdziwienia ustami. W książce Mielcarka aspekty te występują w dawce, po której pojawiają się wątpliwości, co do poczytalności autora, a sarkazm i odpowiednio dozowany poziom humoru dbają o dobre samopoczucie odbiorcy.
Obecnie jest najmłodszym autorem powieści kryminalnych w Polsce. Według niektórych opinii prezentuje nową, niespotykaną dotychczas wśród rodzimych pisarzy jakość, która gwarantuje przeżycie z książką bezprecedensowej przygody.

źródło opisu: www.algorytmsnu.pl

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Algorytm snu
Algorytm snu
Maciej Mielcarek

7,67 (3 ocen i 1 opinii)
Algorytm snu
Książka, poza kryminalnym aspektem prowadzonego poszukiwania, które jest jej solidnym szkieletem, z przymrużeniem oka przedstawia absurdalną polską rzeczywistość, poważne i odrobinę mniej poważne prze...
czytelników: 28 | opinie: 1 | ocena: 7,67 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
4
24
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (2)

Czytelnicy (4)

zgłoś błąd zgłoś błąd