Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/9791/wez-udzial-w-konkursie-reporterskim

Weź udział w konkursie reporterskim

  wartościowy tekst

Jeszcze niecałe dwa tygodnie zostały na przesłanie prac na konkurs reporterski Wydawnictwa Poznańskiego.

Wspieranie młodych reportażystów i reportażystek oraz promowanie rzetelnych, polskich reportaży współczesnych to cele organizowanego przez Wydawnictwo Poznańskie konkursu o stypendium reporterskie. Aby wziąć w nim udział, należy do 15 stycznia przesłać projekt reporterski, który zamierza się zrealizować (lub już się realizuje). Konspekt powinien zawierać m.in. plan, założenia, zakładany przebieg realizacji projektu lub, jeśli projekt jest w toku, fragment reportażu.

Nadesłane prace oceni jury w składzie: Magdalena Kicińska, Katarzyna Surmiak-Domańska, Cezary Łazarewicz, Włodzimierz Nowak i Monika Długa. Autorom najlepszych prac zostanie zaoferowana opieka merytoryczna doświadczonych reportażystów, którzy pomogą w dalszej pracy.

Wyniki konkursu poznamy 30 marca. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 15 tys. zł na realizację projektu. Nagrodzone prace zostaną wydane przez Wydawnictwo Poznańskie. Szczegóły i regulamin znajdują się pod tym linkiem.

Nagrodzone teksty mają szansę znaleźć się w doborowym towarzystwie. W serii reporterskiej Wydawnictwa Poznańskiego ukazały się m.in. Polowanie na Escobara Marka Roberta Bowdena, Punkty zapalne Jerzego Borowczyka i Michała Larka oraz Morderstwo w Himalajach Jonathana Greena.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 3  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2027
LubimyCzytać
02-01-2018 13:21
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 1340
Monika
04-01-2018 17:00
Przepraszam że zapytam, ale czy informowaliście o tym konkursie wtedy, kiedy był ogłaszany? I kiedy to było? Bo teraz takie przypomnienie to chyba jest nieco spóźnione?
książek: 2871
tree
06-01-2018 17:02
trwa od 15.10
Trochę słabo pisać o nim 2 tygodnie przed upływem terminu składania prac :(
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Pax

Książka opowiada tę samą historię z dwóch perspektyw - chłopca, który stracił lisa oraz lisa, który stracił chłopca. Opisuje przyjaźń, nierozłącznoś...

zgłoś błąd zgłoś błąd