Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/8382/najpierw-mnie-pocaluj-konkurs

Najpierw mnie pocałuj [KONKURS]

  wartościowy tekst

Właśnie ukazuje się książka Najpierw mnie pocałuj Lottie Moggach. To wielopłaszczyznowa, podszyta ogromnymi emocjami książka – rasowy thiller psychologiczny i jednocześnie rzecz o tym, jak okłamujemy samych siebie i innych, z niskich i wysokich pobudek. Do czwartku trwa konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarz powieści. Sprawdźcie!

Bohaterka powieści, Leila, jest młoda i inteligentna, ale wyobcowana towarzysko – po śmierci matki traci jedyną bliską osobę i jej związki z rzeczywistością zawężają się dramatycznie, bo przestaje opuszczać swoje mieszkanie i wycofuje się do świata Internetu. I takim sposobem znajduje Czerwoną Pigułkę, portal filozoficzny, gdzie najważniejsze jest logiczne myślenie i gdzie nareszcie czuje się akceptowana i szanowana. Swoimi wypowiedziami na forum robi wrażenie na Adrianie, charyzmatycznym założycielu portalu, który zaprasza ją na spotkanie w realu i prosi o pomoc w osobliwym projekcie – Leila miałaby udawać w sieci Tess, kobietę, która zdecydowała się popełnić samobójstwo, ale nie chce tym wyrządzić krzywdy rodzinie i przyjaciołom, dlatego potrzebuje kogoś, kto wcielałby się w nią w mailach i na Facebooku, przekonując ich, że ona wciąż żyje. Zadanie nie jest łatwe: piękna, seksowna i nieszczęśliwa Tess, w odróżnieniu od Leili, miała dziesiątki przyjaciół i była pod każdym względem inna niż Leila…

Książka „Najpierw mnie pocałuj" ukazała się nakładem wydawnictwa Rebis pod patronatem lubimyczytać.pl.

KONKURS!

Internet stwarza możliwości, o których pokolenie naszych dziadków snuło marzenia w literaturze science fiction. Ponieważ jest to stosunkowo nowe medium, nadal popełniamy błędy korzystając z tego narzędzia. Czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam zrobić coś naprawdę głupiego w Internecie? Jak z tego wybrnęliście? 

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Konkurs trwa do 2 marca. Propozycje swoich tekstów zamieszczajcie w komentarzach poniżej.

Życzymy powodzenia!


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 73  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 0
Zwyczajowy
02-03-2017 19:36
Nie było możliwym ustalić co tak naprawdę się stało.Nie interesowałem się tymi kwestiami aż do teraz.Miałem praktycznie zerowe doświadczenie, nawet jeśli wliczyc to czysto myślowe, a więc wziąć pod uwagę parenasc
książek: 1093
Libro
02-03-2017 22:21
Odkąd pamiętam chciałam zostać psychiatrą.

Ostatnio dałam się za bardzo ponieść chorym ambicjom i mylnemu wyobrażeniu o swoich umiejętnościach.Wabiona dźwiękiem cichych westchnięć własnych marzeń,próbowałam przeskoczyć zbyt wysoko postawioną sobie poprzeczkę.

Przeanalizowałam ostatnie wypowiedzi jednego z użytkowników forum by zinterpretować je pod kątem psychologicznym na tyle by zobaczyć...
Odkąd pamiętam chciałam zostać psychiatrą.

Ostatnio dałam się za bardzo ponieść chorym ambicjom i mylnemu wyobrażeniu o swoich umiejętnościach.Wabiona dźwiękiem cichych westchnięć własnych marzeń,próbowałam przeskoczyć zbyt wysoko postawioną sobie poprzeczkę.

Przeanalizowałam ostatnie wypowiedzi jednego z użytkowników forum by zinterpretować je pod kątem psychologicznym na tyle by zobaczyć oczami wyobraźni z czym tak na prawdę ma problem.
Poczułam że wpadłam w sidła tej niesamowicie nakręconej motywacji,podsyconej szaleństwem,które jedynie Anthony Hopkins jest w stanie ukazać samym spojrzeniem oczu.
Mózg wskoczył na takie obroty,przy których byłam pewna już nie tylko tego,że od samego skurczu przybywa mi nowych fałd ale w dodatku słyszę jaki wydaję przy tym dźwięk.

Stworzyłam jeden wielki post z wypielęgnowanymi teoriami zbudowanymi na podstawie analiz własnych interpretacji.

Chłopak bardzo się zdenerwował-normalne,nikt nie lubi gdy mu się świadomie bez pozwolenia grzebie w "głowie".
Postarałam się by jakoś załagodzić sytuację.

Gdy po dwóch dniach forumowy kurz opadł na literki naszej rozmowy, samotnie trwające gdzieś na stronach internetowego eteru,dostałam wiadomość na prywatną skrzynkę:" miałaś rację".

I znowu te oczy Hopkinsa.
pokaż więcej
książek: 144
olywka
02-03-2017 22:52
Pominę fakt głupich "karniaczków", które wstawiali mi znajomi na tablicę na facebooku :) Powiem coś najbardziej poniżającego :D Zawsze z angielskiego byłam nieco słabsza :D Będąc bardzo młodą dziewczynką, mając już dostęp do internetu założyłam sobie konto z nikiem MrOlywka :D DOdam tylko, że jestem dziewczyną i dziwnym trafem pisały do mnie wyłącznie kobiety :D hmmm... Cóż każdy ma prawo do... Pominę fakt głupich "karniaczków", które wstawiali mi znajomi na tablicę na facebooku :) Powiem coś najbardziej poniżającego :D Zawsze z angielskiego byłam nieco słabsza :D Będąc bardzo młodą dziewczynką, mając już dostęp do internetu założyłam sobie konto z nikiem MrOlywka :D DOdam tylko, że jestem dziewczyną i dziwnym trafem pisały do mnie wyłącznie kobiety :D hmmm... Cóż każdy ma prawo do pomyłek :p
pokaż więcej
książek: 20
Magdalena
03-03-2017 00:36
Zdarzyło mi się przez przypadek zaprosić na facebooku do znajomych pracownika firmy do której aplikowałam i z którym miałam mieć rozmowę kwalifikacyjną (zorientowałam się dużo później przeglądając po raz drugi jego profil bezpośrednio przed rozmową). Co zrobiłam? Nie poszłam!
książek: 2031
LubimyCzytać
03-03-2017 11:41
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!

Wybraliśmy zwycięskie prace:

FoggyChild
Reaiia
lucy
snerta
MAD_ABOUT_YOU

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!

Wybraliśmy zwycięskie prace:

FoggyChild
Reaiia
lucy
snerta
MAD_ABOUT_YOU

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
pokaż więcej
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Folk

http://czysciecmorrisona.blogspot.com/2018/11/folk-czyli-cpuny-bieszczady-krew-smrod.html http://pl-pl.facebook.com/czysciecmorrisona/ W temacie...

zgłoś błąd zgłoś błąd