Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/8382/najpierw-mnie-pocaluj-konkurs

Najpierw mnie pocałuj [KONKURS]

  wartościowy tekst

Właśnie ukazuje się książka Najpierw mnie pocałuj Lottie Moggach. To wielopłaszczyznowa, podszyta ogromnymi emocjami książka – rasowy thiller psychologiczny i jednocześnie rzecz o tym, jak okłamujemy samych siebie i innych, z niskich i wysokich pobudek. Do czwartku trwa konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarz powieści. Sprawdźcie!

Bohaterka powieści, Leila, jest młoda i inteligentna, ale wyobcowana towarzysko – po śmierci matki traci jedyną bliską osobę i jej związki z rzeczywistością zawężają się dramatycznie, bo przestaje opuszczać swoje mieszkanie i wycofuje się do świata Internetu. I takim sposobem znajduje Czerwoną Pigułkę, portal filozoficzny, gdzie najważniejsze jest logiczne myślenie i gdzie nareszcie czuje się akceptowana i szanowana. Swoimi wypowiedziami na forum robi wrażenie na Adrianie, charyzmatycznym założycielu portalu, który zaprasza ją na spotkanie w realu i prosi o pomoc w osobliwym projekcie – Leila miałaby udawać w sieci Tess, kobietę, która zdecydowała się popełnić samobójstwo, ale nie chce tym wyrządzić krzywdy rodzinie i przyjaciołom, dlatego potrzebuje kogoś, kto wcielałby się w nią w mailach i na Facebooku, przekonując ich, że ona wciąż żyje. Zadanie nie jest łatwe: piękna, seksowna i nieszczęśliwa Tess, w odróżnieniu od Leili, miała dziesiątki przyjaciół i była pod każdym względem inna niż Leila…

Książka „Najpierw mnie pocałuj" ukazała się nakładem wydawnictwa Rebis pod patronatem lubimyczytać.pl.

KONKURS!

Internet stwarza możliwości, o których pokolenie naszych dziadków snuło marzenia w literaturze science fiction. Ponieważ jest to stosunkowo nowe medium, nadal popełniamy błędy korzystając z tego narzędzia. Czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam zrobić coś naprawdę głupiego w Internecie? Jak z tego wybrnęliście? 

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Konkurs trwa do 2 marca. Propozycje swoich tekstów zamieszczajcie w komentarzach poniżej.

Życzymy powodzenia!


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 73  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 0
Zwyczajowy
02-03-2017 19:36
Nie było możliwym ustalić co tak naprawdę się stało.Nie interesowałem się tymi kwestiami aż do teraz.Miałem praktycznie zerowe doświadczenie, nawet jeśli wliczyc to czysto myślowe, a więc wziąć pod uwagę parenasc
książek: 1095
Libro
02-03-2017 22:21
Odkąd pamiętam chciałam zostać psychiatrą.

Ostatnio dałam się za bardzo ponieść chorym ambicjom i mylnemu wyobrażeniu o swoich umiejętnościach.Wabiona dźwiękiem cichych westchnięć własnych marzeń,próbowałam przeskoczyć zbyt wysoko postawioną sobie poprzeczkę.

Przeanalizowałam ostatnie wypowiedzi jednego z użytkowników forum by zinterpretować je pod kątem psychologicznym na tyle by zobaczyć...
Odkąd pamiętam chciałam zostać psychiatrą.

Ostatnio dałam się za bardzo ponieść chorym ambicjom i mylnemu wyobrażeniu o swoich umiejętnościach.Wabiona dźwiękiem cichych westchnięć własnych marzeń,próbowałam przeskoczyć zbyt wysoko postawioną sobie poprzeczkę.

Przeanalizowałam ostatnie wypowiedzi jednego z użytkowników forum by zinterpretować je pod kątem psychologicznym na tyle by zobaczyć oczami wyobraźni z czym tak na prawdę ma problem.
Poczułam że wpadłam w sidła tej niesamowicie nakręconej motywacji,podsyconej szaleństwem,które jedynie Anthony Hopkins jest w stanie ukazać samym spojrzeniem oczu.
Mózg wskoczył na takie obroty,przy których byłam pewna już nie tylko tego,że od samego skurczu przybywa mi nowych fałd ale w dodatku słyszę jaki wydaję przy tym dźwięk.

Stworzyłam jeden wielki post z wypielęgnowanymi teoriami zbudowanymi na podstawie analiz własnych interpretacji.

Chłopak bardzo się zdenerwował-normalne,nikt nie lubi gdy mu się świadomie bez pozwolenia grzebie w "głowie".
Postarałam się by jakoś załagodzić sytuację.

Gdy po dwóch dniach forumowy kurz opadł na literki naszej rozmowy, samotnie trwające gdzieś na stronach internetowego eteru,dostałam wiadomość na prywatną skrzynkę:" miałaś rację".

I znowu te oczy Hopkinsa.
pokaż więcej
książek: 144
olywka
02-03-2017 22:52
Pominę fakt głupich "karniaczków", które wstawiali mi znajomi na tablicę na facebooku :) Powiem coś najbardziej poniżającego :D Zawsze z angielskiego byłam nieco słabsza :D Będąc bardzo młodą dziewczynką, mając już dostęp do internetu założyłam sobie konto z nikiem MrOlywka :D DOdam tylko, że jestem dziewczyną i dziwnym trafem pisały do mnie wyłącznie kobiety :D hmmm... Cóż każdy ma prawo do... Pominę fakt głupich "karniaczków", które wstawiali mi znajomi na tablicę na facebooku :) Powiem coś najbardziej poniżającego :D Zawsze z angielskiego byłam nieco słabsza :D Będąc bardzo młodą dziewczynką, mając już dostęp do internetu założyłam sobie konto z nikiem MrOlywka :D DOdam tylko, że jestem dziewczyną i dziwnym trafem pisały do mnie wyłącznie kobiety :D hmmm... Cóż każdy ma prawo do pomyłek :p
pokaż więcej
książek: 24
Magdalena
03-03-2017 00:36
Zdarzyło mi się przez przypadek zaprosić na facebooku do znajomych pracownika firmy do której aplikowałam i z którym miałam mieć rozmowę kwalifikacyjną (zorientowałam się dużo później przeglądając po raz drugi jego profil bezpośrednio przed rozmową). Co zrobiłam? Nie poszłam!
książek: 2059
LubimyCzytać
03-03-2017 11:41
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!

Wybraliśmy zwycięskie prace:

FoggyChild
Reaiia
lucy
snerta
MAD_ABOUT_YOU

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!

Wybraliśmy zwycięskie prace:

FoggyChild
Reaiia
lucy
snerta
MAD_ABOUT_YOU

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
pokaż więcej
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
A ja żem jej powiedziała...

Brawo Pani Kasiu! Jak sięgałam po tą książkę nie miałam obaw, że mnie rozczaruje. Być może dlatego, że Katarzynę Nosowską uwielbiam za jej twórczość m...

zgłoś błąd zgłoś błąd