Zostań recenzentem powieści Adrianny Trzepioty „Zwilczona”

LubimyCzytać
25.09.2020

Zostań jedną z trzydziestu osób spośród użytkowników portalu lubimyczytać.pl, które będą miały szansę zrecenzować nową książkę laureatki Plebiscytu Książka Roku 2019. Zwilczona autorstwa Adrianny Trzepioty trafi na księgarskie półki już 30 września. Koniecznie przeczytajcie fragment.

 Zostań recenzentem powieści Adrianny Trzepioty „Zwilczona”

Jaśmina mieszka na mazurskiej prowincji. To do niej należy dbanie o ciepło domowego ogniska, pielęgnowanie ogrodu, opieka nad córką i gospodarstwem domowym.

„Jeżeli mogę spojrzeć sobie w lustrze prosto w oczy bez wstydu i lęku, to znaczy, że nie mam nic do zarzucenia własnemu „ja”. Tak miało być.”

I to właśnie ONA zdaje sobie sprawę, że w imię świętego spokoju przymyka oczy na wszystko… na alkohol, który coraz częściej pojawia się w domu, na wulgarne odzywki męża, których udaje, że nie słyszy, na własną lekkomyślność, na coraz więcej obowiązków, które wykonuje z pedantyczną dokładnością.

Reklama

Aż pewnego dnia, spotyka na swojej drodze szarą wilczycę, w której oczach dostrzega blask wolności i siły. Zwierzę, jak niestrudzony zwiadowca, chce ostrzec ją przed tym, co może przynieść życie.

„Każda z nas chce mieć siłę, moc, energię, aby dobrze żyć, umieć rozwiązywać problemy, nie dawać za wygraną. Do tego jest potrzebna wiara. Przede wszystkim wiara w siebie samą.”

Kim jest napotkana wilczyca? Leśnym zwierzęciem, intuicją, życiowym drogowskazem, snem, a może wewnętrznymi pragnieniami, które Jaśmina przez tyle lat swojego poukładanego życia spychała na dalszy plan?

Czy kobieta odzyska swoją siłę i moc? W jaką podróż przyjdzie jej wyruszyć, żeby na nowo poukładać w sobie to, co najważniejsze?

„Przestań pytać, a zacznij działać. Skoro byłaś na tyle silna, aby otworzyć drzwi, już nie możesz się cofnąć, nie możesz znieruchomiała patrzeć w otwartą ciemność. Wejdź w nią, a mrok w końcu się rozświetli. Nie cofaj się, tylko idź.”

Powieść jest przepojona zapachami ziół, podszeptami intuicji, tajemnicami skrytymi na kartach starych ksiąg, mazurską magię, płomienną miłością, a nawet czarami i magią.

Kim jest Zwilczona? Tobą. Kobietą walczącą w imię miłości o samą siebie.

Adrianna Trzepiota

Adrianna Trzepiota (ur. 1987r.) powieściopisarka pochodząca z malowniczego mazurskiego Szczytna, miłośniczka kultury południowo-wschodniego Podlasia. Członkini Stowarzyszenia dla Natury „Wilk” oraz UNICAR Capoeira – sekcji brazylijskiej sztuki walki w Polsce.

Reklama

Kolekcjonuje historie i legendy związane z wilkami, które są jednym z elementów jej baśniowych powieści. Nadaje słowu magiczną wartość oraz krzewi w kobietach nieustanną potrzebę rozwoju i pozytywnych zmian.

Prywatnie mama i żona.

Jak zostać recenzentem książki?

Zostań jedną z trzydzieści pięciu osób wybranych spośród użytkowników portalu lubimyczytać.pl, które będą miały szansę zrecenzować książkę „Zwilczona”. Dla użytkowników serwisu lubimyczytać.pl mamy do rozdania 30 egzemplarzy najnowszej powieści Adrianny Trzepioty. 

Wystarczy na przesłać na adres: promocja@swiatksiazki.pl link do swojego profilu w serwisie lubimyczytać.pl i krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie wy powinniście zostać pierwszymi recenzentami „Zwilczonej” (w tytule maila wpisując: Recenzja - Adrianna Trzepiota).

Reklama

Macie czas do 2 października.

Z nadesłanych zgłoszeń wydawnictwo wybierze trzydzieści pięć osób. Egzemplarze książki zostaną wysłane po przesłaniu zwrotnym mailem danych adresowych. Liczymy na to, że po jej lekturze umieścicie swoje opinie w serwisie.

Powodzenia! Czekamy na zgłoszenia.

Książka jest już dostępna w przedsprzedaży.

Przeczytaj fragment książki

Zwilczona

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Zwilczona, Author: Lubimyczytać.pl, Name: Zwilczona, Length: 3 pages, Page: 1, Published: 2020-09-25

Reklama

komentarze [7]

Sortuj:
107
100
29.09.2020 09:49

Udało się :-)


101
93
29.09.2020 09:49

Udało się! 😁


109
107
28.09.2020 21:21

Mi również się udało. :)


86
73
28.09.2020 15:10

Udało się! Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać lektury :)


197
182
26.09.2020 14:38

Ja nie wysyłam zgłoszenia, bo mam już kilka książek do recenzowania, więc niech teraz inni mają swoją szansę. Powodzenia!


107
100
26.09.2020 12:57

Zgłoszenie wysłane


2801
4
25.09.2020 12:42

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd