Zapraszamy do nowej księgarni internetowej Ksiazkoteka.pl

LubimyCzytać
20.11.2020

Wszystkich miłośników literatury zapraszamy do nowo otwartej księgarni internetowej Ksiazkoteka.pl. Dopiero nabieramy doświadczenia, dlatego może się zdarzyć, że nie wszystko od razu będzie dopięte na ostatni guzik, ale wierzymy, że przy Waszym wsparciu stworzymy najbardziej przyjazne Książkomaniakom miejsce w sieci.

Zapraszamy do nowej księgarni internetowej Ksiazkoteka.pl

Zaczynamy od szerokiej oferty książek, do tego znajdziecie u nas artykuły papiernicze czy zabawki. Niezależnie jednak od tego, o jakie produkty będziemy w przyszłości wzbogacać ofertę naszego sklepu, książki zawsze będą jego podstawowym asortymentem.

Co będzie nas wyróżniało? Chcemy czasem mieć dla Was oferty, na które nie traficie nigdzie indziej w tym samym czasie. Na przykład możliwość przedpremierowego nabycia niektórych książek bądź ich specjalnych wydań, które pojawią się tylko u nas.

Na dobry początek znajdziecie u nas dwie pozycje, których premiery będą miały miejsce dopiero za kilka dni. To „Winter” Marissy Meyer, czwarta część „Sagi księżycowej” oraz „Bądź przy mnie” Anny Bellon, czwarty tom serii „The Last Regret”.

Książki są u nas dostępne od ręki: „Winter”„Bądź przy mnie”. Zapraszamy do zakupów!

Przygotowaliśmy też dla Was magnesy z bohaterami „Sagi Księżycowej”, których nie znajdziecie nigdzie indziej w sieci. Zaglądajcie do nas, bo wkrótce pojawią się zakładki magnetyczne z postaciami z Sagi.

Na dobry początek mamy specjalną akcję promocyjną dla czytelników serwisu lubimyczytać.pl.

Od dzisiaj przez tydzień po wpisaniu kodu rabatowego LC5 przy finalizacji zamówienia otrzymacie dodatkowe 5% rabatu na całą ofertę w księgarni Ksiazkoteka.pl.

Zapraszamy. Będzie nam miło Was gościć.

Artykuł sponsorowany

Reklama

komentarze [2]

Sortuj:
4077
3837
20.11.2020 15:49

Trzeba będzie pomyśleć


2834
4
20.11.2020 14:13

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd