Łakomczucha

Skrzat
krowa las jabłka gruszki owoce łakomstwo ratunek
literatura dziecięca
krowa las jabłka gruszki owoce łakomstwo ratunek

Sympatyczna, wierszowana opowieść o krowie, co weszła do sadu w szkodę. Uśmiałam się jak głupia. Polecam.

2022

Komu nie zdarzyło się choć raz w życiu przejeść? Ja przyznam się szczerze, że moje ulubione potrawy sprawiają, że – chociaż rozsądek podpowiada mi inaczej – opycham się do granic możliwości. Efekt: bolący brzuch. Moje wielkie szczęście polega na tym, że nie jestem krową i mój brzuch razem z jedzeniem nie rośnie na boki. Bohaterka wierszyka „Łakomczucha” niestety nie ma...

• E2) Podstawówka 1-3
  • Rodzinne poczytajki