Prawo spółek handlowych. Podręcznik akademicki

prawo spółki handlowe
biznes, finanse
978-83-7526-483-8
prawo spółki handlowe

Ocenę wystawiam z perspektywy tego komu jest podręcznik akademicki dedykowany, czyli studenta. Baaardzo dużo szczegółowych informacji. Wszyscy prawnicy, których kręci rynek i spółki powinni ten podręcznik rzeczywiście mieć. Natomiast jeżeli chodzi o opanowanie prawa handlowego pod kątem egzaminu to odniosłem wrażenie, że pozycja ta jeszcze bardziej mi wszystko zaciemniła......

• 2012
  • Studia