Odwaga bycia sobą

religia
83-86530-85-5
Jan Grzegorczykowie
duchowość chrześcijańska

Jest to próba kontynuowania tego co Anthony De Mello napisał w "Przebudzeniu". Ciekawe refleksje. Oczywiście dla nas ludzi kultury
europejskiej brzmią co najmniej dziwnie. Najbardziej uderzyła mnie myśl, o tym jak wiele można nauczyć się od kota na temat dystansu do życia, a zwłaszcza myśli na swój temat. Książka wielokrotnego użytku.

Książka, do której wracam co kilka lat i za każdym razem odkrywam coś nowego. Za pomocą dygresji, historii i anegdot autor przemyca czytelnikowi prawdy życia, które odkrył w czasie swojej posługi duszpasterskiej. Książka podzielona jest na trzy części: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, a każda część - podzielona na krótkie rozdziały - traktuje o sposobach radzenia...

dobrze się ją czyta, mimo iż napisał ją jezuita, nie ma charakteru religijnego

Potrzebowałam tej książki i wszystkiego, co było w niej zawarte.

• Pewność siebie, samoakceptacja
  • Psychologia
  • Rozwojowe
  • RELIGIA I DUCHOWOŚĆ
  • L. hiszpańska i katalońska

Dodaj cytat z książki Odwaga bycia sobą