Akademia uczuć

Gail Whitiker Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 11) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
The guardian's dilemma
Barbara Cendrowska-Werner
Harlequin
romans Harlequin Harlequin Romans Historyczny nauczycielka akademia szkoła emocje uczucia związek miłość Anglia
The guardian's dilemma
Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 11)
literatura obyczajowa, romans
Barbara Cendrowska-Werner
Harlequin Romans Historyczny

Bardzo fajna książka. Miło spędziłam przy niej czas. Polecam

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

• Romans historyczny
  • Harlequin
  • Historyczna
  • Chcę w prezencie
  • Whitiker Gail
  • Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (d)

Gail Whitiker Akademia uczuć Zobacz więcej