Samochody wyścigowe

1987-01-01
Teresa Włodarczyk
samochody wyścigowe wyścigi sport

więcej Więcej

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów sportów motorowych. Bardzo dużo można się dowiedzieć o rozwoju ukochanej dyscypliny sportu i pozwala zrozumieć dlaczego dzisiaj motor-sport wygląda jak wygląda. Bardzo merytoryczna. Kopalnia wiedzy. Polecam z czystym sumieniem fanom szybkiej jazdy!

Kompendium dla fanów motoryzacji, w szczególności dużych prędkości. Książkę otwiera krótki rozdział o narodzinach wyścigów samochodowych. Następnie przedstawiono sylwetki 20 słynnych postaci, między innymi: Emile Levassor, Louis Chiron, Giuseppe Farina, James Clark. Rozwój formuł wyścigów oraz przedstawienie słynnych torów wyścigowych poprzedzają zasadniczą część książki -...

• W domowej bibliotece
  • 2018 Przeczytane
  • W domowej biblioteczce
  • Książki które posiadam
  • Motoryzacja
  • 5) Motoryzacja

Dodaj cytat z książki Samochody wyścigowe