za lasem

Okładka książki za lasem
Michał Domagalski Wydawnictwo: Stowarzyszenie Pisarzy Polskich oddział w Łodzi Seria: szumy zlepy ciągi poezja
poezja
szumy zlepy ciągi
za lasem
Stowarzyszenie Pisarzy Polskich oddział w Łodzi
2021-06-03
2021-06-03
#poezja #praktyczna #książka #życie #bezpretensjonalna

Okładka książki Ludzie ze stacji Anna Adamowicz, Rae Armantrout, Kacper Bartczak, Paweł Bień, Artur Burszta, Wojciech Chamier-Gliszczyński, Grzegorz Chojnowski, Michał Domagalski, Łukasz Dynowski, Konrad Góra, Jerzy Jarniewicz, Radosław Jurczak, Mundek Koterba, Michał Krawczyk, Natalia Kubicius, Paweł Kusiak, Karol Maliszewski, Nina Manel, Dawid Mateusz, Joanna Mueller, Bronka Nowicka, Grzegorz Nurek, Paulina Pidzik, Klaudia Pieszczoch, Anna Podczaszy, Marta Podgórnik, Jakub Pszoniak, Agata Puwalska, Jan Rojewski, Bianka Rolando, Robert Rybicki, Anna Sawicka, Krzysztof Schodowski, Urszula Sieńkowska-Cioch, Kamil Sipowicz, Rafał Skonieczny, Jakub Skurtys, Marta Sokołowska, Katarzyna Szaulińska, Tadeusz Sławek, Maciej Taranek, Antonina M. Tosiek, Aleksander Trojanowski, Anna Wasilewska, Grzegorz Wołoszyn, Bohdan Zadura, praca zbiorowa, Elżbieta Łapczyńska, Filip Łobodziński
Ocena 7,0
Ludzie ze stacji Anna Adamowicz, Rae...