ZNAK nr 794-795 / 2021

Znak
2021-07-01
2021-07-01
0044488X

Okładka książki Literatura na Świecie nr 3-4/2021 (596-597): Nádas Julia Fiedorczuk, Andrzej Kopacki, Maciej Libich, Adam Lipszyc, Péter Nádas, Juliusz Pielichowski, Redakcja pisma Literatura na Świecie
Ocena 7,4
Literatura na ... Julia Fiedorczuk, A...
Okładka książki Prognoza niepogody. Literatura polska w XXI wieku Olga Drenda, Julia Fiedorczuk, Magdalena Heydel, Anna Kałuża, Marta Koronkiewicz, Ryszard Koziołek, Zofia Król, Eliza Kącka, Paweł Mościcki, Aleksander Nawarecki, Monika Ochędowska, Magdalena Pytlak, Tomasz Swoboda, Piotr Śliwiński
Ocena 6,2
Prognoza niepo... Olga Drenda, Julia ...
Okładka książki Nadzieja Joanna Bator, Waldemar Bawołek, Grzegorz Bogdał, Katarzyna Boni, Wojciech Chmielarz, Sylwia Chutnik, Jacek Dehnel, Julia Fiedorczuk, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Joanna Gierak-Onoszko, Mikołaj Grynberg, Magdalena Grzebałkowska, Ignacy Karpowicz, Urszula Kozioł, Hanna Krall, Małgorzata Lebda, Ewa Lipska, Jarosław Mikołajewski, Andrzej Muszyński, Wiesław Myśliwski, Jacek Napiórkowski, Łukasz Orbitowski, Magdalena Parys, Grażyna Plebanek, Małgorzata Rejmer, Paweł Piotr Reszka, Agata Romaniuk, Paweł Sajewicz, Jerzy Sosnowski, Filip Springer, Andrzej Stasiuk, Juliusz Strachota, Ziemowit Szczerek, Mariusz Szczygieł, Dominika Słowik, Olga Tokarczuk, Przemysław Truściński, Grzegorz Uzdański, Krzysztof Varga, Adam Wajrak, Ilona Wiśniewska, Aleksandra Zielińska
Ocena 7,0
Nadzieja Joanna Bator, Walde...
Okładka książki Znak nr 779 Julia Fiedorczuk, Olga Gitkiewicz, Joanna Guszta, Tomáš Halík, Krzysztof Jarosz, Dominika Kozłowska, Józef Kwaterko, Eliza Kącka, Anna Marchewka, Anna Mateja, Zbigniew Mikołejko, Janusz Poniewierski, Miłosz Puczydłowski, Redakcja miesięcznika Znak, Joanna Rudniańska, Katarzyna Sarek, Filip Springer, Olga Tokarczuk, Maciej Topolski, Oksana Zabużko, Elżbieta Żak
Ocena 6,6
Znak nr 779 Julia Fiedorczuk, O...