Kup teraz - 5 ofert w cenie od 46.13 zł do 80.10 zł

Biochemia

David HamesNigel Hooper Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Krótkie wykłady nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
2021-06-11
2012-01-01
Wydawnictwo Naukowe PWN
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
2021-06-11
Krótkie wykłady

Przekrój przez całą biochemię z podziałem na sekcje. Dzięki temu łatwo sięgnąć po zakres, który nas interesuje. Idealna książka do nauki na egzamin czy zaliczenie. Polecam wszystkim, którzy potrzebują dobrego podręcznika.

Tej książce zawdzięczam zaliczenie biochemii. Prosty język, opisane są najważniejsze rzeczy, krótko i rzetelnie.

Przekartkowana wiele, wiele razy.

Wyjątkowa książka. Podstawowe zagadnienia i wiadomości z biochemii w jednym miejscu. Znakomity układ książki (np. podział na sekcje). Jedna z najlepszych książek z tej dziedziny na naszym rynku wydawniczym. Przeznaczona nie tylko dla studentów nauk biologicznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

• Nauki o życiu (biologia, neurobiologia i pokrewne)
  • 5. Biologia
  • Medycyna