Biochemia

Okładka książki Biochemia
David HamesNigel Hooper Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Krótkie wykłady nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Krótkie wykłady
Wydawnictwo Naukowe PWN
2021-06-11
2012-01-01

Przekrój przez całą biochemię z podziałem na sekcje. Dzięki temu łatwo sięgnąć po zakres, który nas interesuje. Idealna książka do nauki na egzamin czy zaliczenie. Polecam wszystkim, którzy potrzebują dobrego podręcznika.

Wyjątkowa książka. Podstawowe zagadnienia i wiadomości z biochemii w jednym miejscu. Znakomity układ książki (np. podział na sekcje). Jedna z najlepszych książek z tej dziedziny na naszym rynku wydawniczym. Przeznaczona nie tylko dla studentów nauk biologicznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Przekartkowana wiele, wiele razy.

Przekartkowana wiele, wiele razy.

Tej książce zawdzięczam zaliczenie biochemii. Prosty język, opisane są najważniejsze rzeczy, krótko i rzetelnie.

Dodaj cytat z książki Biochemia