Genetyka

Hugh FletcherG. I. Hickey Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Krótkie wykłady nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
2021-06-18
2006-01-01
Wydawnictwo Naukowe PWN
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
2021-06-18
Krótkie wykłady

Z jednej strony taka skompresowana wiedza jest dobra, z drugiej jednak nie, bo człowiek się ogranicza. Dobre, gdy czas goni, a egzamin dnia następnego od chwili zdania sobie sprawy, że się nic nie umie.
Dla poszerzenia horyzontów warto jednak sięgnąć po bardziej rozbudowane księgi.

• Studia
  • Sem 1 i 2 - dodatkowo