Dziennik hipopotama

Krzysztof Varga Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Iskry
biografia, autobiografia, pamiętnik
2020-08-20
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Nadzieja Andrzej Stasiuk, Olga Tokarczuk, Juliusz Strachota, Łukasz Orbitowski, Wiesław Myśliwski, Ignacy Karpowicz, Grażyna Plebanek, Jerzy Sosnowski, Hanna Krall, Ewa Lipska, Jarosław Mikołajewski, Jacek Dehnel, Krzysztof Varga, Urszula Kozioł, Sylwia Chutnik, Aleksandra Zielińska, Joanna Bator, Mariusz Szczygieł, Małgorzata Rejmer, Julia Fiedorczuk, Ziemowit Szczerek, Adam Wajrak, Waldemar Bawołek, Filip Springer, Magdalena Grzebałkowska, Magdalena Parys, Przemysław Truściński, Mikołaj Grynberg, Agata Romaniuk, Wojciech Chmielarz, Andrzej Muszyński, Paweł Sajewicz, Jacek Napiórkowski, Katarzyna Boni, Ilona Wiśniewska, Dominika Słowik, Małgorzata Lebda, Paweł Piotr Reszka, Grzegorz Uzdański, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Grzegorz Bogdał, Joanna Gierak-Onoszko
7,3
Nadzieja Andrzej Stasiuk, Ol...
Okładka książki Europa. Opowieści podróżne Andrzej Stasiuk, Michał Rusinek, Marek Pernal, Jarosław Klejnocki, Robert Makłowicz, Jarosław Mikołajewski, Krzysztof Varga, Małgorzata Rejmer, Marcin Kydryński, Adam Wajrak, Witold Szabłowski, Piotr Jagielski, Paulina Wilk, Katarzyna Nizinkiewicz, Anna Arno, Dorota Chojnowska
7,5
Europa. Opowie... Andrzej Stasiuk, Mi...
Okładka książki O psach Andrzej Stasiuk, Krzysztof Varga, Wioletta Grzegorzewska, Patrycja Pustkowiak, Michał Cichy, Weronika Murek
5,8
O psach Andrzej Stasiuk, Kr...