Ćwiartka Szymborskiej, czyli lektury nadobowiązkowe. Wybór Jacek Dehnel

Okładka książki Ćwiartka Szymborskiej, czyli lektury nadobowiązkowe. Wybór Jacek Dehnel
Jacek DehnelWisława Szymborska Wydawnictwo: Znak literatura piękna
literatura piękna
Znak
2021-10-04
2021-10-04
literatura polska lektury
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Tak wygląda prawdziwa poetka, podciągnij się! Listy Joanna Kulmowa, Wisława Szymborska
Ocena 7,7
Tak wygląda pr... Joanna Kulmowa, Wis...
Okładka książki Inne pozytywne uczucia też wchodzą w grę. Korespondencja 1972-2011 Stanisław Barańczak, Wisława Szymborska
Ocena 8,1
Inne pozytywne... Stanisław Barańczak...