rozwińzwiń

Poemat Boga-Człowieka. Męka Jezusa Chrystusa.

Okładka książki Poemat Boga-Człowieka. Męka Jezusa Chrystusa. Maria Valtorta
Okładka książki Poemat Boga-Człowieka. Męka Jezusa Chrystusa.
Maria Valtorta Wydawnictwo: Vox Domini Cykl: Poemat Boga-Człowieka (tom 10) religia
religia
Poemat Boga-Człowieka (tom 10)
Vox Domini
2014-01-01
2014-01-01
Ewa Bromboszcz
wiara Valtorta Bóg Człowiek Poemat Boga-Człowieka

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Ta książka( jest to księga 6),to opis a właściwie opowiadanie o męce Pana Jezusa Chrystusa, aż do momentu złożenia Jego ciała w grobie. Jest to zapis wizji Marii Valtorty, i mimo tego, że raczej jestem sceptycznie nastawiona do tego rodzaju przekazów, to akurat ta relacja( bo właśnie tak to odebrałam) jest bardzo przekonywująca, wręcz wiarygodna.
Czytając, miałam wrażenie, że sama uczestniczę też w tych wydarzeniach; mocno to przeżywałam.
Z całego serca polecam.

Czytając, miałam wrażenie,...

Dodaj cytat z książki Poemat Boga-Człowieka. Męka Jezusa Chrystusa.