Lean UX dla zespołów AGILE

2020-01-01
Krzysztof Bąbol
lean ux agile

więcej Więcej

potrzebowałam na szybko przeczytać tę książkę bo pana Jeffa bardzo cenię, była w bibliotece akurat. serdecznie odradzam czytanie jej w tym tłumaczeniu, jest męczące, bezsensowne, zawiera jakieś kurioza typu: fronton(sic!) - gdyby się ktoś nie domyślił - frontend, albo takie kwiatki: jasno wezwij do działania! (czyli clear call-to-action). no niestety - ta dziedzina jest...

Każdy UX/UI Designer powinien ją znać.

Idealna książka dla projektantów, programistów, a zwłaszcza dla przedsiębiorców agencji reklamowych/interaktywnych :)

• 2020
  • Mam :)