Ścigacz S.1. Prekursorska konstrukcja swoich czasów?

Maciej Tomaszewski Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf militaria, wojskowość
Wydawnictwo Poligraf
militaria, wojskowość

Bardzo rzeczowa książka historyczno-techniczna

"Ścigacz w dokumentach"
Nie jest łatwo napisać książkę o projektowanym okręcie. Trzeba mieć ku temu "zacięcie", wiedzę i dostęp do archiwów. Te wszystkie elementy tu są. Coś jednak moim zdaniem nie zagrało.
W tytule książki zabrakło informacji, że jest tylko "...uzupełnienie wiedzy i sprostowania niektórych informacji na temat ścigacza nazywanego później S1..." a nie pełna...

• Marynarka wojenna