Romans w Kolorado

Okładka książki Romans w Kolorado
Maisey Yates Wydawnictwo: Harlequin, HarperCollins Polska Cykl: Heirs Before Vows (tom 2) Seria: Harlequin Światowe Życie Extra literatura piękna
literatura piękna
Heirs Before Vows (tom 2)
Harlequin Światowe Życie Extra
The Prince's Pregnant Mistress
Harlequin, HarperCollins Polska
2018-02-01
2018-02-01
Katarzyna Panfil

Czasami bełkot przebrnęłam

Ciekawa, ale czegoś jej brakuje ;)

Rozczarowuje mnie brak konsekwencji u bohaterki. Strasznie mnie też denerwują zarozumiali mężczyźni naginający kobiety do swoich decyzji. Typowy harleqin. Mamy epilog więc powinnam ocenić wyżej ale on był krótki i jakoś taki suchy emocjonalnie. Brr

• Harlequin
  • Romans