Magiczny słoik

Lara Williamson literatura dziecięca 96 str.
Wilga
literatura dziecięca
szkoła samotność przyjaźń

Wilga
literatura dziecięca
szkoła samotność przyjaźń

Porównaj ceny i

Cudowna opowieść. Mam 40 lat, syna, który zaraz zaczyna przygodę w całkiem nowej szkole, i się popłakałam bardzo. Ale łzy są ważne!
Pięknie opowiedziana historia bardzo smutnego chłopca, nowego w klasie, o którego przyjaźń zabiega koleżanka z klasy. Nie ustaje w wysiłkach, żeby pomóc Maćkowi w aklimatyzacji. Nie jest jej łatwo, chłopiec się nie odzywa ani do niej, ani do...

Świetna książka dla dzieci, która opowiada o trudności zaaklimatyzowania się chłopca w nowej szkole. Z pomocą przychodzi mu nowa koleżanka, która nie poddaje się i walczy o przyjaźń Maćka.

Jest to mądra książka z przesłaniem. Polecana każdemu dziecku, nie tylko temu, który zmaga się z problemami w nowej szkole.

• Dla dzieci
  • Biblioteka
  • Dziecięce
  • Jerry
  • Nuka
  • 2019
  • 2020
  • Czytamy z córką

Dodaj cytat z książki Magiczny słoik