Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.00 zł

Detoks cukrowy. 8-tygodniowy program odwykowy.

Agata Lewandowska Wydawnictwo: RM poradniki
RM
poradniki
2018-10-23

Dobra dla początkujących w temacie zdrowego odżywiania

Z uwagi na zdrowie muszę mocno ograniczyć cukier, choć najlepiej byłoby zupełnie go wykluczyć z codziennej diety. Tak powinno być, a prawda jest taka, że w tym aspekcie moja mocna wola poszła wpizdu. Oczywiście miewam okresy, w którym powstrzymuje się od spożywania słodyczy, ale jest ich zdecydowanie za mało. Z pomocą przyszła do mnie książka Detoks cukrowy. 8-tygodniowy...

Bardzo podobała mi się ta książka. Treściwa, rzeczowa, wiedza podana w ładnej, estetycznej formie. :) Dłuższa opinia na stronie: monikapawelec.blogspot.com

Jak mądrze unikać cukru. To temat bardzo potrzebny i wciąż jeszcze nie wszystkim wystarczająco znany. Niestety mamy stale rosnącą ilość osób chorujących na cukrzycę, jednocześnie rodzaj, ilość i jakość artykułów żywnościowych, powszechnie dostępnych i lubianych przez ludzi, sprawia, że często o zagrożeniach mówi się cicho i nieprzekonująco.
W tej książce znajdziemy...

• Przeczytanie w 2019
  • Od wydawnictwa
  • Wielokrotnego Użytku
  • Kulinarne
  • Uczy I Pomaga
  • Uroda/dieta
  • Wyzwanie 52 2019
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Detoks cukrowy. 8-tygodniowy program odwykowy.