Wszystko widzę jako sztukę

Okładka książki Wszystko widzę jako sztukę
Robert CzajkaEwa Solarz Wydawnictwo: Wytwórnia popularnonaukowa dziecięca
popularnonaukowa dziecięca
Wytwórnia
2018-01-01
2018-01-01

Okładka książki Elementarz polskiej kultury Małgorzata Miśkowiec, Ewa Solarz, Karol Szafraniec
Ocena 7,3
Elementarz pol... Małgorzata Miśkowie...
Okładka książki Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu Agnieszka Kowalska, Ewa Solarz, Agata Szydłowska
Ocena 7,2
Ilustrowany el... Agnieszka Kowalska,...
Okładka książki The ABCs of Polish Design - 25 illustrators revisit 100 iconic designs Agnieszka Kowalska, Ewa Solarz, Agata Szydłowska
Ocena 0,0
The ABCs of Po... Agnieszka Kowalska,...

Książka dobra, ale jednak nie sposób nie odnieść swoich doświadczeń do "Bałwana w lodówce" Łukasza Gorczycy, gdzie lektura była nie tylko wspaniałym wstępem do świata sztuki, ale i świetną zabawą.
Wydaje mi się, że w takim zestawieniu "Wszystko widzę jako sztukę" może być interesujące dla dzieci, które zdążyły już podłapać bakcyla sztuki.

Dodaj cytat z książki Wszystko widzę jako sztukę