Royal. Kraina z jedwabiu

Valentina Fast Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Royal (tom 2) literatura młodzieżowa
Ein Königreich aus Seide
Miłosz Urban
Media Rodzina
dla nastolatek dziewczyna fantasy fantasy dla młodzieży intryga nastolatka niebezpieczeństwo przygoda rywalizacja tajemnica uczucie
Ein Königreich aus Seide
Royal (tom 2)
literatura młodzieżowa
Miłosz Urban

Oficjalne recenzje i

Miłość pod okiem kamer?

[ 1 ] Link do recenzji

Czytałam pierwszy tom i ten podobał mi się delikatnie mniej. Ale po przeczytaniu tego tomu, koniecznie potrzebowałam tomu trzeciego. Jeżeli ktoś lubi takie baśniowe klimaty to polecam :)

Kolejna część mega przyjemna i mega zaskakująca! Całą książkę tak szybko i przyjemnie się czyta, że nim człowiek się zorientuje historia się kończy. I to kończy w wielkim stylu przez co znowu trzeba się niecierpliwić i od razu zaczynać kolejną część. Naprawdę przeprzyjemna książka i jedyny minus jest naprawdę taki, że za szybko się kończą pojedyncze tomy.

ta część to już jest w ogóle abstrakcja. chyba jestem za stara na takie treści.

Mam wrażenie, że w tym tomie bohaterka została znacznie pozbawiona inteligencji, którą wykazywała się w jedynce. Aż się boję, co będzie dalej...

II część ... w sumie nie wiem po co dzielić to na 250 stronicowe części (no chyba że chodzi tylko o kasę to ma sens)
ta część jest chyba trochę bardziej nudna niż poprzednia, ale tworzy się potencjał na III część, więc kto wie... zajęcia w zamku trochę mnie śmieszą bo naprawdę jak już spisała powieść od innej autorki to mogła przeczytać jeszcze coś i spisać zajęcia z...

Książka jako całość jest słaba, ale fabularnie wciąga na maxa jak reality show. Mocno nawiązuje to innych pozycji, czy nawet programów telewizyjnych, przez co nie sposób się od niej oderwać. Na pewno sięgnę po kolejne tomy. Polecam

Mamy dalsze losy Royal. Akcja cały czas gna nam do przodu. Jest dużo wzlotów i upadków. Tina często trafia do szpitala. Zyskuje przyjaciół jak i wrogów. Choć więcej tych drugich. I tak samo jak z pierwszą częścią, przeczytałam w niecałe dwa dni.

Pierwszy tom mnie zaciekawił, drugi jest słabszy. Nakreślonych jest tylko 6 dziewczyn z 20. Pozostałych nawet imion nie znamy. Tatiana jest coraz bardziej irytująca. Ciągle coś jej się dzieje, ciekawe ile razy jeszcze się połamie. I to zachowanie Philipa, niezdecydowany ten gościu.

Gdy tom pierwszy oceniam pozytywnie tom 2 nie przypadł mi do gustu.. pomijając fakt że zakończyłem to po dwóch miesiącach od jego rozpoczęcia. Tom 2 mnie rozczarował, książka mi się służyła, główna bohaterka wręcz mnie irytować. Czy sięgnę po kolejny tom tak bo mam całą serię na półce i będę się modlił by kolejny mnie nie rozczarował, zważywszy że seria mnie trochę kosztowała.

Szybko się kończą i w najbardziej kluczowych momentach..

Dyskusje

• 2018