W.I.T.C.H. Part 3, Vol. 2: A Crisis on Both Worlds

Okładka książki W.I.T.C.H. Part 3, Vol. 2: A Crisis on Both Worlds Elisabetta Gnone
Okładka książki W.I.T.C.H. Part 3, Vol. 2: A Crisis on Both Worlds
Elisabetta Gnone Wydawnictwo: Yen Press, Disney Comics Cykl: W.I.T.C.H.: The Graphic Novel (tom 8) komiksy
komiksy
W.I.T.C.H.: The Graphic Novel (tom 8)
Yen Press, Disney Comics
2018-05-22
Data 1. wydania:
2018-05-22
angielski
W.I.T.C.H. WITCH CZARODZIEJKI

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 7 Francesco Artibani, Federico Bertolucci, Paolo Campinoti, Giulia Conti, Bruno Enna, Elisabetta Gnone, Paola Mulazzi
Ocena 8,4
Czarodziejki W... Francesco Artibani,...
Okładka książki Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 6 Francesco Artibani, Federico Bertolucci, Paolo Campinoti, Giulia Conti, Bruno Enna, Elisabetta Gnone, Paola Mulazzi
Ocena 8,1
Czarodziejki W... Francesco Artibani,...
Okładka książki Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 5 Francesco Artibani, Federico Bertolucci, Paolo Campinoti, Giulia Conti, Bruno Enna, Elisabetta Gnone, Paola Mulazzi, Gianluca Panniello, Giada Perissinotto, Manuela Razzi, Daniela Vetro
Ocena 8,0

Mogą Cię zainteresować

Wielowątkowa, dobrze budująca i trzymająca napięcie do ostatnich stron. Bardzo podobały mi się tu wyraziste postacie, interesujące problemy. Kreska jak zwykle piękna.

• Komiks 💣
  • WITCH ⚡