Okładka książki Hellraisers: The Life and Inebriated Times of Richard Burton, Peter O'Toole, Richard Harris & Oliver Reed
Robert Sellers Wydawnictwo: Preface Publishing biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Preface Publishing
2008-05-01
Data 1. wydania:
2008-05-01
angielski

Okładka książki The True Adventures of the World’s Greatest Stuntman: My Life As Indiana Jones, James Bond, Superman and other movie heroes Vic Armstrong, Robert Sellers
Ocena 10,0
The True Adven... Vic Armstrong, Robe...