rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Na wschód od zachodu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
@Topaz każdy człowiek ma talenty i najważniejsze to je rozwijać. Wielkie szczęście, kiedy dziecko ma rodziców, którzy mu poświęcają czas i wspierają🙂
41 tyg. temu
52 książki w 2020 roku
61/82    Mężczyzna z silosu Mężczyzna z silosu
1 rok temu
Czytamy w weekend
Właśnie wypożyczyłam  Czarne narcyzy Czarne narcyzy , tylko że nie skumałam że to ósmy tom, nie czytałam poprzednich. Myślicie, że warto czy wrócić na początek ?;)
5 lata temu
Czytamy w weekend
"Każdy, który czegoś nie zna i nie wie, co zrobić, biegnie do jakiegoś 'starszego', 'mądrzejszego', który może wie i pomoże, oczywiste... :)" Właśnie tu jest problem, kogo uznamy za swego mentora. W Tyńcu Koło Krakowa Raczej nie ma strych ksiąg. Został on, jak reszta klasztorów benedyktyńskich zlikwidowany przez zaborców w 1817. Wiele ksiąg jednak uratowano i są w...
Czytamy w weekend
"Małe życie" trochę przygniata splotem negatywnych zdarzeń - miałam moment w którym obraziłam się na autorkę. Jednak to książka o której się nie zapomina i jedna z lepszych jakie czytałam. Natomiast "Nie mów nic, kocham cię" została mi 1/4 teraz wszystko zaczyna się wyjaśniać i układać w spójną całość - czekam na finał! :)
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (styczeń 2018)
Idą z wymiany :)  Widzę cię  Rzeki Londynu  Księżyc nad Soho i zakupione  Player One  Rant