ROZWIŃ ZWIŃ

Czarne narcyzy

Okładka książki Czarne narcyzy Katarzyna Puzyńska
Nominacja w plebiscycie 2017
Okładka książki Czarne narcyzy
Katarzyna Puzyńska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Lipowo (tom 8) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Lipowo (tom 8)
Prószyński i S-ka
2017-06-13
2017-06-13
1939 kłamstwo kryminał literatura polska niebezpieczeństwo policjant strach śledztwo tajemnica zabójstwo zagadka kryminalna zaginięcie
Inne

więcej Więcej

Po dłuższej przerwie powróciłam do Lipowa. Jak zawsze dobra historia, jednak ciut zagmatwana. Oczywiście potem wszystko się wyjaśnia, jednak podejrzanych jest całe mnóstwo. Lubię w książkach Pani Kasi to, że nigdy nie zgaduję kto zabija :)

Każda kolejna część sagi o Lipowie jest moją ulubioną.

Genialna! Wydaje mi się, że nieco inna niż poprzednie. Połknęłam momentalnie i nienmogę się doczekać wieczoru, żeby zacząć kolejną część sagi🤩

ja zmęczyłam ją, ona zmęczyła mnie.

Było mech. Mnie osobiście bardziej irytuje, że wiele trupów składa się na kilka spraw, a nie na większą, rozbudowaną. To jednak chyba kwestia preferencji. Z drugiej strony daje to +7 do zaangażowania, ponieważ chcę się znaleźć te nieistniejące powiązania.
Muszę po raz kolejny wytknąć nieprawdopodobieństwo przemian Daniela Podgórskiego. Powrót do nałogu – tak, bardzo...

Ciekawa zagadka kryminalna, dobrze poprowadzone śledztwo. Na plus jest to że w tej części Podgórski w końcu zaczął przypominać samego siebie a nie jakiegoś degenerata. Minusem natomiast dla mnie jest to w jaki sposób została potraktowana postać Wiktora Cybulskiego. Bardzo lubiłem tego bohatera i trochę mi smutno że skończył tak a nie inaczej. Polecam.

„Czarne narcyzy” to ósmy tom serii o policjantach z Lipowa. Tym razem Daniel Podgórski wraz z Klementyną Kopp próbują rozwikłać tajemnicę śmierci trójki bezdomnych. Ktoś jednak bardzo stara się im przeszkodzić i nie dopuścić, by prawda wyszła na jaw.

Katarzyna Puzyńska, jak zwykle opowiedziała świetną historię kryminalną, do tego bardzo zagmatwaną. Przyznam szczerze, że...

Znowu wyprawa do Lipowa i okolic i znowu miłe zaskoczenie. Lubię takie klimaty😁😍😍😍Pochłonęłam jednym tchem. Dla mnie super. Już zaczynam kolejną część😍😍😍😍

"Czarne narcyzy"
Po przeczytaniu kolejnej już części sagi o Lipowie mam mieszane uczucia. W tej książce autorka bardzo starannie pomieszała wątki głównych bohaterów, na koniec łącząc je w jedną historię. Mam jednak wrażenie, że część Klementyny Kopp i syna Teresy jest wmanewrowaną w książkę trochę na siłę. Możliwe, że autorka rozwinie wątek potomka Teresy w kolejnej...

O ludu! Bardzo lubię twórczość Pani Puzyńskiej, ale ta pozycja wyjątkowo mi nie podeszła. Mnóstwo bohaterów, zagmatwane wątki. Do ostatniej strony nie zapamiętałam kto jest kim. Pogubiłam się dość szybko w fabule.
Nie kończę mojej przygody z serią o Lipowie, ale ta cześć była jedną z najsłabszych.

3 862
    1 270