Cracow Indological Studies 2014. Vol. XVI. Tantric Traditions in Theory and Practice

Cracow Indological Studies (tom 16)
czasopisma
2014-01-01
angielski
17320917
Indie Indologia Literatura indyjska Myśl indyjska Filologia indyjska Religie Indii
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Cracow Indological Studies 2016. Vol. XVIII. Cosmopolitanism and Regionalism in Indian Cultural Dynamics Cristina Bignami, Katrin Binder, Piotr Borek (indolog), Hermina Cielas, Robert Czyżykowski, Giorgio De Martino, Ewa Dębicka-Borek, Elisa Freschi, Ilona Kędzia, Vera Lazzaretti, Ariadna Matyszkiewicz, Sarah Merkle, Elena Mucciarelli, Olga Nowicka, Katarzyna Skiba
0,0
Cracow Indolog... Cristina Bignami, K...
Okładka książki Cracow Indological Studies 2013. Vol. XV. History and Society as Depicted in Indian Literature and Art, Part II. ŚRAVYA. Poetry & Prose Piotr Borek (indolog), Yigal Bronner, Monika Browarczyk, Rajendran Chettiarthodi, Tatiana Dubyanskaya, Alexander Dubyanskiy, Ewa Dębicka-Borek, Anna Nitecka, Katarzyna Pażucha, Mariola Pigoniowa, Tiziana Pontillo, Danuta Stasik, Lidia Sudyka, Lidia Szczepanik, Anna Trynkowska, Jaroslav Vacek, Tomasz Winiarski, Jacek Woźniak
0,0
Cracow Indolog... Piotr Borek (indolo...