Sd.Kfz.234

Okładka książki Sd.Kfz.234
Stanisław JabłońskiGeorge Parada Wydawnictwo: Kagero Seria: Fotosnajper militaria, wojskowość
52 str. 52 min.
militaria, wojskowość
Fotosnajper
Kagero
2004-01-01
2004-01-01
52 min.
George Parada
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Hetzer & G-13 Stefan Dramiński, Mike Koenig, George Parada, Robert Wróblewski
Ocena 0,0
Hetzer & G-13 Stefan Dramiński, M...
Okładka książki M5A1 Stuart Krzysztof Mucha, George Parada
Ocena 0,0
M5A1 Stuart Krzysztof Mucha, Ge...