Dyskusje o książce Kobieta na schodach

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
@ZaaQazany Tortury i to w dodatku zakazane i wyklęte przez kościół. Szkoda, że ta ciemnica czasem nadal wychodzi.
22 tyg. temu
Czytamy w weekend
Ja sie zaglebiam w swiat Walii. Swietna ksiazka, ktorej niestey tutaj jeszcze nie ma: "Bred of Heaven" Jasper Rees. O walijskich korzeniach i o tym jak determinacja sprawia ze mozemy osiagnac wszystko! Duzo informacji o Walii jakiej jeszcze nie znalam. Schodzi mi z czytaniem dluzej niz zwykle bo nie moge sie oprzec googlowaniu wiekszosci informacji - czy to geograficznych...
1 rok temu
Pokaż mi książkę, która...
 Czarna owca Czarna owca Pokaż mi książkę, którą lubisz, ale resztę dzieł jej autora już nie bardzo.
1 rok temu
Czytamy w weekend
Dziś:  Córeczka Córeczka A może jutro uda się zacząć  Wszystkie nasze tajemnice Wszystkie nasze tajemnice
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Marzec 2019)
Wypożyczone :  Naturalista Naturalista Ciekawie zapowiadający się thriller, który rzucił mi się w oczy podczas przeglądania bibliotecznych półek :).  Projekt „Nighthawk” Projekt „Nighthawk” Najnowsza książka Clive...
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2019)
Sprzedam:  Świat podziemi Świat podziemi  Konsekwencje pożądania  Konsekwencje namiętności  Tajemnica
5 lata temu
Pokazuje 6 z 11