Projekt „Nighthawk”

Graham BrownClive Cussler Wydawnictwo: Amber Cykl: Kurt Austin (tom 14) kryminał, sensacja, thriller
From the NUMA Files #14: Nighthawk
kryminał, sensacja, thriller
Jacek Złotnicki, Maciej Pintara

Okładka książki Bunt morza Graham Brown, Clive Cussler
6,2
Bunt morza Graham Brown, Clive...
Okładka książki Zemsta cesarza Clive Cussler, Boyd Morrison
7,4
Zemsta cesarza Clive Cussler, Boyd...
Okładka książki Nożownik Clive Cussler, Justin Scott
7,1
Nożownik Clive Cussler, Just...
Okładka książki Gangster Clive Cussler, Justin Scott
6,1
Gangster Clive Cussler, Just...

Uwielbiam książki tego autora. Wszystkie mam w swojej biblioteczce, bo sprawia mi przyjemność ich ponowne czytanie po jakimś czasie. Kocham jego bohaterów: zwłaszcza Dirka Pitta i Ala Giordino, ale kolejny duet im dorównuje - Kurt Austin i Joe Zavala.

W tej części mamy kolejne przygody właśnie Kurta i jego przyjaciela Joego.

I jak zawsze połączenie faktów i fikcji...

Super się zaczytałem , Bardzo dobra przygodówka . Jak zawsze ratują świat od zagłady.
Umiejscowienie Andy. góry i dżungla.
Kilka zadrapań , roztrzaskane samochody z wypożyczalni , bazuki, wybuchowe mosty kolejowe oraz zawalone tunele. Jakby to było mało to na karku mają chińczyków i rosjan.
ALE ....................... wychodzą z opresji bez szwanku .
I to jest piękne bo...

Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, gdy na bibliotecznej półce zobaczyłam nowa powieść Clive'a Cusslera. Wprawdzie we współautorstwie z Grahamem Brownem ale w niczym mi to nie przeszkadza. „Projekt 'Nighthawk'” jest 14 tomem przygód Kurta Austina, kolejnego obok Dirka Pitta niezniszczalnego pracownika NUMY.

Tym razem NUMA nie zostanie wciągnięta w poszukiwanie skarbów...

Po książki Clive Cusslera sięgam już od dawna i zawsze bawię się przy nich świetnie. Tym razem wraz z Grahamem Brownem napisali kolejną część przygód Kurta Austina i całej ferajny jaka występuje z nim. Kiedy tylko zobaczyłem właśnie ją wiedziałem, że muszę przeczytać, spodziewając się po niej dawki przygody, sensacji i szalonych zwrotów akcji. Dlatego chętnie sięga po jego...

Okładka
ziuuu
skąd
moja
moja opinia
Nie najlepsza książka .Pana CC,możnA rzec.Jedna ze słabszych.Za dużo technologii za/.Mało akcji.

Cussler bez wtopy i na równym, właściwym sobie poziomie, chociaż od początku kolaboracji czy ghostwriterowania (jak kto woli) daje się "wymacać" mielizy fabularne, które do tej pory gdzieś znikały w całości książki. Nadal jest to kawał dobrej przygody. Jedyny minus - za szybko się kończy i intrygi coraz bardziej prościutkie, niczym przygody Pana Samochodzika :D

Dyskusje

• Clive Cussler
  • 2019
  • Cussler Clive
  • Sensacja
  • Przygodowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Projekt „Nighthawk”