Gustaw Gloom i Czarny Porywacz

Okładka książki Gustaw Gloom i Czarny Porywacz
Adam-Troy Castro Wydawnictwo: Dwukropek Cykl: Gustaw Gloom (tom 1) opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Gustaw Gloom (tom 1)
Gustav Gloom and the People Taker
Dwukropek
2017-03-22
2017-03-22
Maria Kabat
fantasty

Okładka książki Fantastyka Wydanie Specjalne 4(33) 2011 Paolo Bacigalupi, Anna Brzezińska, Adam-Troy Castro, Jerry Oltion, Redakcja miesięcznika Fantastyka, A. H. Skagestad, Wit Szostak
Ocena 6,6
Fantastyka Wyd... Paolo Bacigalupi, A...
Okładka książki The Living Dead John Joseph Adams, Sherman Alexie, Dale Bailey, Clive Barker, Poppy Z. Brite, Adam-Troy Castro, Catherine Cheek, Andy Duncan, Scott Edelman, Harlan Ellison, Brian Evenson, Jeffrey Ford, Neil Gaiman, Laurell K. Hamilton, Joe Hill, Nina Kiriki Hoffman, Nancy Holder, Nancy Kilpatrick, Stephen King, David Barr Kirtley, John Langan, Joe R. Lansdale, Kelly Link, George R.R. Martin, Will McIntosh, Lisa Morton, Susan Palwick, Norman Partridge, David J. Schow, Darrell Schweitzer, Robert Silverberg, Dan Simmons, Michael Swanwick, David Tallerman, Douglas E. Winter, Hannah Wolf Bowen
Ocena 6,1
The Living Dead John Joseph Adams, ...