Dyskusje o książce Więźniowie geografii, czyli wszystko, co chciałbyś wiedzieć o globalnej polityce

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki popularnonaukowe dla dzieci: pozycje, po które warto sięgnąć
Bardziej poważnym hmm... sama jestem ciekawa jaka to pozycja może być. O ile mogę podać jakieś tytułu o matematyce, fizyce które przedstawiają ogólnie przedmiot to z geografią mam ciężko. Ba! Nie wiem czy coś jest też między 'dla dzieci' a 'dla dorosłych'.  Może ktoś inny zarzuci i sama z chęcią poczytam.  😁  Ziemia. Cztery miliardy lat historii w ośmiu rozdziałach
7 tyg. temu
Czytamy w weekend
@ajeczka83 przeczytałam łącznie trzy książki autora i Diabeł w Białym Mieście jest wg mnie najlepszy, ponieważ książka jest napisana w formie kryminału. Z kolei Tragedia LusitaniiGrom z jasnego nieba są typową literaturą...
14 tyg. temu
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
16 tyg. temu
Podsumowanie roku 2023 w Lubimyczytać
@almos dziękuję.😊 Cieszę się, że zaczęłam w końcu bez obaw sięgać po audiobooki, poznałam dzięki nim więcej historii. 😉
17 tyg. temu
Książki popularnonaukowe: polecają eksperci – popularyzatorzy nauki i instytucje naukowe
Autor opisuje wpływ komara na różne wydarzenia historyczne. Sama biologia jest tłem do ponownego spojrzenia dlaczego jakaś strona wygrała bitwę pomimo, że miała zdecydowanie mniejsze szanse na zwycięstwo.
24 tyg. temu
49 tyg. temu