Mała biała rybka ma wielu przyjaciół

Okładka książki Mała biała rybka ma wielu przyjaciół Guido Van Genechten
Okładka książki Mała biała rybka ma wielu przyjaciół
Guido Van Genechten Wydawnictwo: Mamania Cykl: Mała biała rybka (tom 7) Seria: Mała biała rybka interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
16 str. 16 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Mała biała rybka (tom 7)
Mała biała rybka
Klein wit visje heeft veel vriendjes
Mamania
2016-07-01
2016-07-01
16 min.
Iwona Mączka

Okładka książki Moja mama, mój tata Joanna Bartosik, Swędrowska Małgorzata
Moja mama, mój... Joanna Bartosik, Sw...
Okładka książki Kto tędy szedł? Radka Janská, Carmen Saldaña
Kto tędy szedł? Radka Janská, Carme...
Okładka książki Koala nie pozwala! Emilia Dziubak, Rafał Witek
Koala nie pozw... Emilia Dziubak, Raf...

Rewelacyjna książeczka dla maluszka. Duże i wyraźne ilustracje, mało tekstu.

Mała rybka chętnie się bawi - jeździ na żółwiu, bawi się w berka z rybką, śmieją się razem ze ślimaczkiem, bawi się w ciuchcię z rozgwiazdami, a w chowanego z krabem. Bawi się też w puszczanie baniek z ośmiornicą. Życie pod wodą obfituje w same atrakcje!

Rewelacyjna książeczka dla maluszka. Duże i wyraźne ilustracje, mało tekstu.

2069

Książka „Mała biała rybka ma wielu przyjaciół” Guido Van Genechten to kolejna rewelacyjna pozycja dla małych czytelników.
Mała, biała rybka lubi bawić się z przyjaciółmi. Dzięki temu mały czytelnik poznaje różne morskie zwierzęta.
Serdecznie polecam książeczki z tej serii na prezenty dla najmłodszych czytelników.

Kupując tą książkę obawiałam się takiej ciemnej szaty graficznej - niepotrzebnie. Moje dziecko pokochało Małą Białą Rybkę i razem z nią poznawało morskie stworzenia.

• #WyzwanieLC2022
  • Dla szkrabów
  • Żłobek
  • Allegro
  • Biblioteczka Basi, Lidki i Hani
  • Z synkiem
  • Wyzwanie LC 2022

Dodaj cytat z książki Mała biała rybka ma wielu przyjaciół