II Wojna Światowa. Krach Blitzkriegu

Okładka książki II Wojna Światowa. Krach Blitzkriegu
praca zbiorowa Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: II Wojna Światowa historia
historia
II Wojna Światowa
Krajowa Agencja Wydawnicza
1982-01-01
1982-01-01
Druga wojna światowa historia

Czytałem jako młody chłopak z wypiekami na twarzy. Do dzisiaj pamiętam okładkę z ruinami i hełmami. Wówczas a był to czas mojej szkoły podstawowej nie słabła fascynacja II wojną światową. Czytałem wszystko co było dostępne poczynając od tych zeszytów historycznych. Ten szczególnie utkwił mi w pamięci przede wszystkim przez swoją okładkę. Zawartość, wtedy fascynująca bo znacznie poszerzała wiedzę historyczną dostępną z książek.

Dodaj cytat z książki II Wojna Światowa. Krach Blitzkriegu

Ciekawostki historyczne