Dyskusje o książce Jak każe obyczaj

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Otwórz najbilższą książkę... (zajrzyj koniecznie)
Stworzyłem was takich, bo to jest to, co umiem. Etgar Keret " Nagle pukanie do drzwi"
19398
1 rok temu
promocje w wydawnictwach, księgarniach itp.
https://weneedya.pl/sklep/kategoria/fantastyka/ Ostatni dzień promocji w WeeNeedYA -50% na wszystkie książki ( również nowości) ze względu na targi książki ;)
1 rok temu
"Duma i uprzedzenie" - podobne książki?
Po co te puste wersy, przez co post zajmuje pół strony? O takie książki też mi nie chodziło. Żadna z nich nie wygląda na przyjemną. Pierwsza o jakiejś psychopatce, która kończy się na jej aresztowaniu, a druga w sumie też o jakiejś skrzywionej psychicznie, antypatycznej kobiecie i ogólnie nieprzyjemna w swojej wymowie
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2020)
Witam, chętnie wymienię książkę pt. Przeznaczenie puka do drzwi na jakąś inną. Jestem otwarta na propozycje 😊 Książka jest nowa, nie czytana ani razu.  Przeznaczenie puka do drzwi Przeznaczenie puka do drzwi
3 lata temu
Czytamy w weekend
w ten weekend planuje się w końcu wziąć za tą książeczkę. W końcu czeka już z kilka miesięcy :P  Megapolis Megapolis
5 lata temu
Książka na prezent ślubny
Ale zapowiadam Ci, że koleżanka musi mieć dużą dozę autoironii, bo bohaterka to połączenie Scarlet O'Hara z Izabelą Łęcką, która usidliła Wokulskiego o tuzin innych nowobogackich. A sama książka jest dobra literacko.
2031
7 lata temu