Dyskusje o książce Czochrałem antarktycznego słonia i inne opowieści o zwierzołkach

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Cykl Zofii Mąkosy pt. Makowa spódnica tak mnie wciągnął, że dwa grube tomy przeczytałam w dwa dni. Uwielbiam takie powieści. Poprzednio miałam cudowną książkę Akuszerki Sabiny Jakubowskiej i też czytałam jednym tchem.Kto nie czytał temu polecam. Może ktoś zna takie historie o kobietach z XVII-XVIIIw chętnie o tematyce medycznej to bardzo proszę o wiadomość.
23 tyg. temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
Czytamy w weekend
Ło matko, ta zima to zawse najgorso! Pozdrawiam także. :)
Czytamy w weekend
Stara dobra Picoult. Jeszcze bez duchów i religijnych cudów :)
Czytamy w weekend
Książka nareszcie przeczytana. Zapraszam do przeczytania opinii na moim profilu (:
6 lata temu
100 książek w 2017 roku
Jeżeli wlicza się do przeczytanych książek audiobooki, tonie jest to niemożliwe.Jednak mam mieszane uczucia. chyba bardziej liczy się jaość książek, a nie ilość. Pewnie można czytać "czytadła" i w tydzień można przeczytać 7. Tylko po co? Im bardziej wymagająca lektura tym większego wymaga skupienia i tym dłużej się czyta. Dla mnie ważne, żeby czytać dobre książki, a ile ich...
6 lata temu
Pokazuje 6 z 15