Lwów. O odczytywaniu miasta na nowo

Okładka książki Lwów. O odczytywaniu miasta na nowo
Katarzyna Kotyńska Wydawnictwo: Międzynarodowe Centrum Kultury Seria: Biblioteka Europy Środka językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Biblioteka Europy Środka
Międzynarodowe Centrum Kultury
2015-01-01
2015-01-01
Lwów Ukraina literatura faktu

Okładka książki HERITO nr 35 Adam Balcer, Krzysztof Czyżewski, Rafał Dutkiewicz, Wojciech Górecki, Michał Jurecki, Żanna Komar, Katarzyna Kotyńska, Paweł Kowal, Ewa Polak, Redakcja kwartalnika HERITO, Mykoła Riabczuk
Ocena 7,0
HERITO nr 35 Adam Balcer, Krzysz...
Okładka książki Modernistki. Antologia ukraińskiej prozy kobiecej okresu międzywojennego Grażyna Borkowska, Iwona Boruszkowska, Katarzyna Kotyńska
Ocena 0,0
Modernistki. A... Grażyna Borkowska,&...
Okładka książki Białoruś. Kraina otoczona wysokimi górami Małgorzata Buchalik, Katarzyna Kotyńska
Ocena 6,0
Białoruś. Krai... Małgorzata Buchalik...

w książce pojawia się nowe spojrzenie na Lwów , nie tylko od strony Polaków i Ukraińców ale też od Żydów, którzy kiedyś dosyć licznie zamieszkiwali miasto

Dodaj cytat z książki Lwów. O odczytywaniu miasta na nowo