Lwów. O odczytywaniu miasta na nowo

Katarzyna Kotyńska Wydawnictwo: Międzynarodowe Centrum Kultury Seria: Biblioteka Europy Środka językoznawstwo, nauka o literaturze
Międzynarodowe Centrum Kultury
Lwów Ukraina literatura faktu
językoznawstwo, nauka o literaturze
Biblioteka Europy Środka
Lwów Ukraina literatura faktu

Okładka książki HERITO nr 35 Adam Balcer, Krzysztof Czyżewski, Rafał Dutkiewicz, Wojciech Górecki, Michał Jurecki, Żanna Komar, Katarzyna Kotyńska, Paweł Kowal, Ewa Polak, Redakcja kwartalnika HERITO, Mykoła Riabczuk
7,0
HERITO nr 35 Adam Balcer, Krzysz...
Okładka książki Białoruś. Kraina otoczona wysokimi górami Małgorzata Buchalik, Katarzyna Kotyńska
5,5
Białoruś. Krai... Małgorzata Buchalik...
Okładka książki Prolog – nie epilog ... Poezja ukraińska w polskich przekładach Aleksandra (Ola) Hnatiuk, Katarzyna Kotyńska
9,0
Prolog – nie e... Aleksandra (Ola) Hn...