rozwiń zwiń

Prawdziwi przyjaciele

Okładka książki Prawdziwi przyjaciele
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Opowieści ze Stumilowego Lasu literatura dziecięca
36 str. 36 min.
2009-01-01
36 min.
Krzysztof Makowski
Kubuś Puchatek Stumilowy Las przyjaciele zwierzęta Krzyś przygody

Z biblioteczki Krzysia (lat cztery).

Fabuła: Kłapouchy śpiewa piosenkę, a jego przyjaciele stwierdzają że musi być wyjątkowo smutny. Żeby poprawić mu humor, postanawiają urządzić przyjęcie na jego cześć. Sowa pisze zaproszenie, ale z powodu nieporozumienia Kłapouchy stwierdza że nikt go nie lubi i postanawia nie wybrać się na przyjęcie. Puchatek zbiera koło namiotu Kłapouchego osty na przyjęcie i zostawia tam garnuszek miodu. Kłapouchy myśli że to zły ho-hoń ukradł osty i porwał Puchatka, więc rusza na pomoc. W końcu Kłapouchy trafia na przyjęcie, gdzie wszystkie nieporozumienia zostają wyjaśnione.

Krzysiowi książka się podoba, ale mi nie za bardzo - fabuła jest bez sensu.

Z biblioteczki Krzysia (lat cztery).

Dodaj cytat z książki Prawdziwi przyjaciele