Vagabonding: An Uncommon Guide to the Art of Long-Term World Travel

angielski
Villard
literatura podróżnicza

Porównaj ceny i

Książka dla tych, którym podróżowanie poprzez zaplanowane hotele i biura podróży zawsze wydawało się zbyt uporządkowane i nudne. Autor w bardzo interesujący sposób przedstawia podróżowanie jako sposób na poznanie siebie i świata, jako cel sam w sobie, a nie sposób, żeby "odhaczyć" warte zobaczenia miejsca opisane w przewodnikach.

Książka zdecydowanie inspirująca i dająca...

• Podróże
  • 2017