Prawo międzynarodowe publiczne w zarysie

Wojciech GóralczykStefan Sawicki Wydawnictwo: LexisNexis nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
LexisNexis
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2007-01-01

Pozycja obowiązkowa dla każdego studenta prawa międzynarodowego czy stosunków międzynarodowych lub kogokolwiek, kto interesuje się tą tematyką. Napisana w przemyślany, uporządkowany i zrozumiały sposób. Polecam!

• Prawo
  • Prawo
  • Po polsku
  • 2018
  • Akademik nr 1
  • Politologia i Historia XX/XXI wieku

Dodaj cytat z książki Prawo międzynarodowe publiczne w zarysie