Spoczynek w Duchu Świętym

2015-05-29
2015-05-29

Okładka książki Boże marzenie o. Antonello Cadeddu, o. Henrique Porcu
Ocena 9,3
Boże marzenie o. Antonello Cadedd...

Jeżeli widzieliście, lub słyszeliście o spoczynku w Duchu Świętym, a macie wątpliwości co to takiego jest i jak je odczytywać/interpretować to warto sięgnąć po tę książkę. Autor przedstawia cytaty z Biblii, świadectwa osób które przeżyły takie szczególne działania Ducha Świętego oraz stanowisko kościoła katolickiego na ten temat.

Ojciec Antonello rewelacyjnie pisze o istocie spoczynku. Do tego niewiarygodne świadectwa. Polecam!

Dodaj cytat z książki Spoczynek w Duchu Świętym