Poznaj odbiorniki telewizyjne

Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
odbiorniki telewizyjne
technika
odbiorniki telewizyjne

to wydaje się naprawdę zabawne, że kilkuletnie dziecko przeczytało taki poradnik. Niemniej to prawda. Kiedy w wieku 5 lat mama nauczyła mnie czytać, tak przypadło mi do gustu czytanie, ze pożerałam prawie wszystko. i w taki sposób do moich małych rączek wpadła książka mojego taty. Bardzo przypadła mi do gustu, choć wtedy mało co rozumiałam, o czym piszą. Bardzo miło...

• Technika

Dodaj cytat z książki Poznaj odbiorniki telewizyjne