Franklin i stare radio

Paulette Bourgeois Wydawnictwo: Debit Seria: Franklin i przyjaciele opowieści dla młodszych dzieci
Franklin and the Radio
opowieści dla młodszych dzieci
Patrycja Zarawska
Franklin i przyjaciele
franklin

Kto dajei zabiera, ten się w piekle poniewiera, ooo!

malewielkieksiazki.blogspot.com

Franklin oddaje swoje stare rzeczy, bo uważa je za zużyte i niepotrzebne. Nie spodziewa się, że ktoś może je jeszcze wykorzystać w ciekawy sposób. Lis potrafił zamienić stare radio od Franklina w prawdziwe cudo, które robi furorę wśród przyjaciół.

Sytuacja staje się kłopotliwa, Franklin żałuje swojej decyzji i spodziewa się zwrotu radia. Po...

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Dyskusje

• Dziecięce, młodzieżowe
  • Dzieciakowe
  • Książki dziecięce
  • Dla dzieci i nie tylko
  • Czytane synkowi
  • Martynka i Juliuszek
  • Literatura dziecięca
  • Książki

Dodaj cytat z książki Franklin i stare radio